Blue Apron

Yeme İçme
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 118 MB
  • Version 2.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Blue Apron Inc.
Blue Apron uygulaması mobil cihazınızda keyifle kullanabileceğiniz yemek tarifi uygulamasıdır.

Blue Apron uygulaması mobil cihazınızda keyifle kullanabileceğiniz yemek tarifi uygulamasıdır. 

Büyük bir yemek dağıtım firması olan Blue Apron şirketi tarafından geliştirilen Blue Apron uygulaması sayesinde standartların dışında bir çok yemek tarifine ulaşabileceksiniz. İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Blue Apron uygulaması yemek tarifleri yazdığınız defterleri ortadan kaldırabilecek bir sisteme sahiptir. Uygulama içerisinde ne ararsanız bulunuyor. 

Uygulama üzerinden menünüzü oluşturabilir ve her hafta ne pişireceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz. Fazladan düşünerek zaman kaybetmenize hiç gerek yoktur. Blue Apron uygulaması sizler için düşünüp listeniz hakkında sizlere yardım edecektir. Sizde uygulamamıza ücret ödemeden sahip olarak hayatınızı küçük tıklamalar ile kolaylaştırın. 

Mobil cihazımız her alanda işe yaramasının yanında evimizde ki yemek konusunda dahi yanımızda olarak bizlerin yaşamını kolaylaştırmaktadır. Sizde bu tarz bir kolaylığı geri çevirmeyerek Blue Apron uygulamasını mobil cihazınızda bulundurun. Yemek planınız artık hazır bir şekilde önünüze gelsin ve eşsiz lezzetler oluşturun. 

Daha Fazla Göster
Blue Apron indir
DİĞER SÜRÜMLER